Looduslik päevitusõli

Cosmetics / 3 June, 2020

Looduslik päevitusõli

Paljude naiste unistus ja eesmärk suvel on ühtlane pronks päevitus. Tänu ühtlasele ja meeldivale päevitusele saavad tüdrukud kanda kõige paljastavamaid rõivaid, mis meelitavad vastassugupoole esindajaid. Kuid ärge unustage, et pika päikese käes viibimine võib kaasa tuua ebameeldivaid tagajärgi ärrituste ja allergiliste reaktsioonide kujul. Otsene päikesevalgus kiirendab naha vananemist ja võib põhjustada mitmesuguseid nahahaigusi. Nende negatiivsete tagajärgede vältimiseks kasutage TheWhiteOlive päikeseõli!

Sun

Body oil with shimmering agents that contains a plant combination of organic ago...

17.50 € 8.75 €

Aastaid tagasi määras Coco Chanel päevitamise trendi ja ei osanudki ette kujutada, et see oleks ka tänapäeval asjakohane. Niipea kui saabub soe ilm, püüavad tüdrukud päevitada ja kohe nahale kuldse tooni anda. Selles on suurepäraseks abiks spetsiaalsed päevitusõlid, mis kaitsvad nahka ning aitavad ühtlast päevitust saada.

Kuidas töötab looduslik päevitusõli TheWhiteOlive

Tänu orgaaniliste koostisosadega õlile saate ühtlase ja loodusliku päevituse, välistades nahale negatiivset mõju. Looduslikud õlid on koostise peamised osad, need mõjutavad nahka positiivselt, hoides ära naha enneaegset vananemist. Tänu koostises olevatele komponentidele - saate kaitsta naha keskkonna kahjulike mõjude eest, rikastada nahka antioksüdantide ja kasulike ainetega, mis toidavad nahka.

Sun

Golden Tanning body oil with UV filters. Shea butter & coconut scented with orga...

16.70 € 8.35 €

Koostise põhikomponent on orgaaniline agoureleo, mis stimuleerib ensüümide tootmist ja need omakorda aitavad kaasa melaniini tootmisele. Melaniin määrab naha, juuste ja iirise värvi. Melaniin moodustub ultraviolettkiirguse toimel. Selle moodustumine ei sõltu sellest, kas jalutate tänaval või päevitate rannas. Kokkupuutel ultraviolettkiirtega - kaitsev reaktsioon on ilus pronks päevitus, mis ilmub nahale.

Sun

Shea butter & chocolate scented with organic agoureleo* walnut oil, peanut oil,...

15.50 € 7.75 €

Koostis sisaldab ka komponente, mis vähendavad kiirguse negatiivset mõju. Meie kosmeetikal on hooldusomadused. Rasvhapped ja vitamiinilisandid kaitsevad nahka niiskuse kaotuse eest. Kasutades päevitusõli, mida saab osta Calypso veebipoest, saate kiiresti ja hõlpsalt päevituse, millest te unistasite!

Külasta poodi

Viimeisimmät Julkaisut

Spoil Mom this Mother's Day with Exclusive Discounts - Limited Time Offer!
Spoil Mom this Mother's Day with Exclusive Discounts - Limited Time Offer!

Attention all shoppers! Mother's Day is quickly approaching and we have an amazing discount code just for you! Use code MOMSDAY23...

Lue lisää
A Guide on how to choose perfect Engagement Ring?
A Guide on how to choose perfect Engagement Ring?

Choosing an engagement ring is a significant decision that can be both exciting and overwhelming. With so many options available,...

Lue lisää
Celebrate International Women's Day with 8% off at our online jewellery store!
Celebrate International Women's Day with 8% off at our online jewellery store!

Celebrate International Women's Day by treating yourself or someone special to something special. For a limited time only, get 8%...

Lue lisää